Česko-Slovenský pohár v ultratrailu

ČSUT 2.linie Pro sběrače stovek všech výkonostních kategorií

# Závodník     Akcí Medaile Poslední akce
1 HOFMAN Jiří 1970 204 Diamantovo zlatá 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
2 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 146 Diamantovo bronzová 20.-21.1.2024 Vokoberg 2024
3 PLAŠIL Ondřej 1982 142 Diamantovo bronzová 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
4 KOVÁČ Jaroslav 1964 117 Diamantovo bronzová 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
4 LINHART Jiří 1972 117 Diamantovo bronzová 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
6 MIKULÁŠEK Milan 1972 106 Diamantovo bronzová 12.-14.1.2024 Z Brna na Devět skal 2024
7 TUREK Michal 1982 104 Diamantovo bronzová 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
8 SUCHOMEL Jan 1981 98 Zlatá 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
9 NĚMEČKOVÁ Martina 1965 93 Zlatá 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
10 HOTA Milan 1957 88 Zlatá 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
11 ČAHOJOVÁ Ivana 1964 87 Zlatá 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
12 VÁCHOVÁ Hana 1980 84 Zlatá 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
13 VOCÁSEK Jan 1980 80 Zlatá 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
14 PŘIKRYL Jaroslav 1957 76 Zlatá 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
14 RANDÝSEK Vít 1974 76 Zlatá 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
16 JANUŠKA Stanislav 1954 75 Zlatá 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
17 ZAHRÁDKA Vít 1978 74 Stříbrná 28.-29.10.2023 Stovka Považím 2023
18 SVOBODOVÁ Michaela 1983 66 Stříbrná 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
18 KŮS Marek 1972 66 Stříbrná 20.-21.1.2024 Vokoberg 2024
20 NOVÁKOVÁ Andrea 1983 65 Stříbrná 22.-24.7.2022 Týnišťské šlápoty od dubu k dubu 2022
21 MÁRTON Dániel 1987 63 Stříbrná 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
22 HEČKO Eduard 1962 59 Stříbrná 23.-24.4.2022 Lazová stovka 2022
22 KERLIK Jiří 1971 59 Stříbrná 12.-14.1.2024 Z Brna na Devět skal 2024
22 KOLÁČEK Stanislav 1968 59 Stříbrná 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
22 JAKUBOVÁ Pavlína 1968 59 Stříbrná 12.-14.1.2024 Z Brna na Devět skal 2024
26 KONSZKÁ Eva 1996 58 Stříbrná 20.-21.1.2024 Vokoberg 2024
27 SOUČEK Miroslav 1968 57 Stříbrná 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
27 BOHOŇKOVÁ Ivana 1962 57 Stříbrná 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
27 BARAN Jiří 1966 57 Stříbrná 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
30 TARNAI Máté 1975 56 Stříbrná 5.-6.8.2023 Východniarská stovka 2023
30 MIŠUREC David 1981 56 Stříbrná 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
30 TÝČE Jan 1983 56 Stříbrná 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
33 ZITA Jiří 1982 55 Stříbrná 12.-14.1.2024 Z Brna na Devět skal 2024
33 DOLANSKÝ Radek 1978 55 Stříbrná 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
33 VRZÁČEK Tomáš 1974 55 Stříbrná 20.-21.1.2024 Vokoberg 2024
33 EŠLEROVÁ Daniela 1977 55 Stříbrná 3.-5.9.2021 Stovka Podyjím 2021
37 SMOLA Josef 1951 54 Stříbrná 22.-24.7.2022 Týnišťské šlápoty od dubu k dubu 2022
37 MIEZGA Dušan 1974 54 Stříbrná 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
37 PALÁSEK Aleš 1974 54 Stříbrná 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
37 GEREG Branislav 1993 54 Stříbrná 30.-31.10.2021 Lazová stovka 2021
41 ČAPEK Martin 1978 53 Stříbrná 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
41 MALINOVÁ Miroslava 1975 53 Stříbrná 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
41 MAZÁN Peter 1983 53 Stříbrná 17.-18.9.2022 Teslácká stovka 2022
44 ŐRSI Bálint 1987 52 Stříbrná 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
44 PAVLÍK Libor 1976 52 Stříbrná 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
46 HLAVÁČ Martin 1983 50 Stříbrná 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
47 FANČOVIČ Maroš 1967 49 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
48 ONDRA Marek 1974 48 Bronzová 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
49 HEJKRLÍK Antonín 1952 47 Bronzová 7.-8.2.2020 Malohanácká stovka 2020
50 FEXA Pavel 1982 46 Bronzová 20.-22.8.2021 Sto míľ krajinou Malých Karpat 2021
50 ZÁGORŠEK Tomáš 1992 46 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
50 STANČO Ladislav 1977 46 Bronzová 21.-23.7.2023 Týnišťské šlápoty od dubu k dubu 2023
50 PAVLÍK Jan 1978 46 Bronzová 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
50 KOSZYK Rafał 1979 46 Bronzová 4.-6.5.2018 Jesenická stovka 2018
50 HEJKRLÍKOVÁ Věra 1954 46 Bronzová 7.-8.2.2020 Malohanácká stovka 2020
50 NEŠTICKÝ Daniel 1978 46 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
57 VENCZL Ferenc 1986 45 Bronzová 11.-12.7.2020 Červenokostelecká stovka 2020
58 PŘÍHODA Pavel 1978 44 Bronzová 12.-14.1.2024 Z Brna na Devět skal 2024
59 PROUZOVÁ PROCHÁZKOVÁ Lenka 1988 43 Bronzová 20.-21.1.2024 Vokoberg 2024
59 KREJČÍK Tomáš 1973 43 Bronzová 18.-20.10.2019 Pražský kelt 2019
59 SMETANA Filip 1985 43 Bronzová 11.-12.12.2020 Stovka Podkrkonoším 2020
62 HROTEK Patrik 1991 42 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
62 DRAZDÍK Filip 1995 42 Bronzová 14.-16.2.2020 Brtnické ledopády 2020
62 ŠNEVAJS Radomír 1963 42 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
65 MÜCKOVÁ Petra 1984 41 Bronzová 28.-29.10.2023 Stovka Považím 2023
65 BULÍČKOVÁ Jana 1991 41 Bronzová 20.-21.1.2024 Vokoberg 2024
65 ČIHÁK Olaf 1978 41 Bronzová 22.-23.1.2022 Vokoberg 2022
65 ŠTVERÁK Tomáš 1997 41 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
65 SKIBA Petr 1977 41 Bronzová 1.-3.9.2023 Beskydská sedmička 2023
70 FOJTÍK Martin 1977 40 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
70 HEJKRLÍK Jiří 1985 40 Bronzová 18.-20.8.2023 Sto míľ krajinou Malých Karpat 2023
70 KOTLÁŘ Petr 1982 40 Bronzová 10.-11.7.2021 Červenokostelecká stovka 2021
70 HANUŠ Martin 1985 40 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
70 KOCYAN Přemysl 1977 40 Bronzová 15.-16.7.2023 Nízkotatranská stíhačka 2023
75 HORSÁK Petr 1982 39 Bronzová 6.-10.4.2023 Jarním Šluknovskem 2023
75 ZBRUŽ Martin 1970 39 Bronzová 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
77 PÁLENÍK Emil 1972 38 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
77 HOTA Dalimil 1998 38 Bronzová 26.-28.8.2022 Beskydská sedmička 2022
77 FROHN Róbert 1982 38 Bronzová 29.-30.5.2021 Libouchecký ultramaraton 2021
80 MORAVEC Marek 1976 37 Bronzová 12.-13.5.2023 Čavisovská stovka 2023
80 STRNAD Václav 1974 37 Bronzová 2.-4.12.2022 Pražská stovka 2022
80 LUX Peter 1983 37 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
83 DÁVIDOVÁ Eva 1983 36 Bronzová 10.-12.11.2023 Loučení s turistickým rokem 2023
83 ČAKRT Martin 1979 36 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
83 ŽERAVÍK Marek 1984 36 Bronzová 20.-21.1.2024 Vokoberg 2024
83 GEMERAN Peter 1981 36 Bronzová 21.-23.7.2023 Týnišťské šlápoty od dubu k dubu 2023
83 KANIOVÁ Eliška 1985 36 Bronzová 14.-15.8.2021 Hostýská stoosma 2021
83 FATKA Ondřej 1977 36 Bronzová 3.-5.11.2023 BLK - Boubín-Liblín-Kleť 2023
89 LEŠTÁK Peter 1967 35 Bronzová 2.-4.12.2022 Pražská stovka 2022
90 KARČ Jakub 1974 34 Bronzová 18.-19.6.2022 Pochod Krajem severočeských jednotek 2022
90 VIRSÍK Felix 1970 34 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
90 VÍTEK Miroslav 1982 34 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
93 PRACHÁR Marek 1978 33 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
93 JANECHOVÁ Katarína 1982 33 Bronzová 7.-8.2.2020 Malohanácká stovka 2020
93 ZAVORAL Aleš 1978 33 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
93 PECHÁŇ Petr 1968 33 Bronzová 30.8. - 1.9.2019 Beskydská sedmička 2019
93 ŠEDA Jan 1962 33 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
98 BABULIC Roman 1967 32 Bronzová 16.-17.7.2017 Nízkotatranská stíhačka 2017
98 ZIGO Branislav 1973 32 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
98 PROCHÁZKA Josef 1972 32 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
98 MAJOROVÁ Eliška 1987 32 Bronzová 3.-5.11.2023 BLK - Boubín-Liblín-Kleť 2023
98 HALÁSZ Ladislav 1972 32 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
98 VERŐCEI József 1963 32 Bronzová 13.-14.4.2019 Lazová stovka 2019
104 JINDRA Václav 1977 31 Bronzová 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
104 VÁVRO Rastislav 1971 31 Bronzová 26.-27.8.2023 Pochod Špačinských peknych chlapcov 2023
104 KEREKEŠ Martin 1975 31 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
104 KÁDNER Vladislav 1984 31 Bronzová 10.-12.11.2023 Loučení s turistickým rokem 2023
104 POHL Milan 1982 31 Bronzová 1.-3.9.2023 Beskydská sedmička 2023
104 JOBB Daniel 1982 31 Bronzová 15.-17.4.2022 Jarním Šluknovskem 2022
110 KADLEČÍK Ivan 1964 30 Bronzová 22.-23.4.2023 Lazová stovka 2023
110 SOUČEK Jakub 1983 30 Bronzová 28.-30.7.2023 Krušné hory nejsou krušné 2023
110 VĚTVIČKA Jiří 1979 30 Bronzová 4.-5.7.2020 Malofatranská stovka 2020
110 BIELESZ Michal 1967 30 Bronzová 26.-28.8.2022 Beskydská sedmička 2022
110 VÉMOLA Zdeněk 1975 30 Bronzová 2.-4.9.2022 Stovka Podyjím 2022
110 BORÁŇ Jaroslav 1980 30 Bronzová 22.-23.4.2023 Lazová stovka 2023
110 POUŠ Richard 1971 30 Bronzová 5.-6.8.2023 Východniarská stovka 2023
117 HOLUB Michal 1964 29 Bronzová 11.-12.7.2020 Červenokostelecká stovka 2020
117 ČÍŽEK Petr 1984 29 Bronzová 8.-10.9.2023 Stovka Podyjím 2023
117 KOLESÁR Dušan 1979 29 Bronzová 28.-30.7.2023 Krušné hory nejsou krušné 2023
117 KUBIŠTA Petr 1970 29 Bronzová 7.-8.10.2023 Run Berounka Run 2023
117 PÁTEK Ondřej 1989 29 Bronzová 26.-28.8.2022 Beskydská sedmička 2022
117 KARCOL Viktor 1967 29 Bronzová 22.-23.4.2023 Lazová stovka 2023
117 BURDOVÁ Klára 1998 29 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
117 NĚMEC Roman 1980 29 Bronzová 11.-13.11.2021 Loučení s turistickým rokem 2021
125 RICHTER Vojtěch 1961 28 Bronzová 7.-9.6.2019 Valašské kilo 2019
125 OLBRYS Stanisław Adam 1967 28 Bronzová 23.-24.2.2024 Černohorské šlápoty 2024
125 FARBÁK Ivan 1969 28 Bronzová 4.-6.11.2021 Pět Beskydských vrcholů 2021
125 BARCAL Petr 1979 28 Bronzová 2.-4.12.2022 Pražská stovka 2022
125 JARŮŠEK Zdeněk 1985 28 Bronzová 28.-30.8.2020 Beskydská sedmička 2020
125 HANZLÍK Václav 1974 28 Bronzová 2.-4.12.2022 Pražská stovka 2022
125 VLKOVÁ Denisa 1992 28 Bronzová 27.-29.7.2018 Týnišťské šlápoty od dubu k dubu 2018
132 METZOVÁ Martina 1971 27 Bronzová 15.-17.10.2021 Pražský kelt 2021
132 NETUŠIL Jaroslav 1971 27 Bronzová 12.-13.5.2023 Čavisovská stovka 2023
132 SZENDRŐDI András 1965 27 Bronzová 11.-13.2.2022 Pražská stovka 2021
135 FAIT František 1966 26 Bronzová 12.-13.9.2020 Rakovnická šedesátka 2020
135 BALŠÍNKOVÁ Marie 1980 26 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
135 BARAN Peter 1985 26 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
135 ŠTOS Jiří 1973 26 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
135 LEDEREROVÁ Kamila 1973 26 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
135 HEJKRLÍKOVÁ Iva 1982 26 Bronzová 15.-16.6.2018 Krakonošova stovka 2018
135 SVOBODA Zbyněk 1972 26 Bronzová 11.-13.10.2019 Pět Beskydských vrcholů 2019
135 GREGUŠ Dalibor 1977 26 Bronzová 18.-19.9.2021 Teslácká stovka 2021
135 SMOČKOVÁ Petra 1985 26 Bronzová 5.-6.4.2024 Lesnickým Slavínem 2024
135 MINAROVIECH Martin 1973 26 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
135 KOZA Pavel 1978 26 Bronzová 1.-3.9.2023 Beskydská sedmička 2023
146 DIENES Áron 1977 25 Bronzová 3.-4.2.2023 Malohanácká stovka 2023
146 FILO Branislav 1976 25 Bronzová 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
146 ŠEBÁNEK Martin 1964 25 Bronzová 11.-13.11.2022 Loučení s turistickým rokem 2022
146 HRABICA Jaroslav 1980 25 Bronzová 11.-12.3.2023 Letecká stovka 2023
146 JANÍČEK Jaroslav 1964 25 Bronzová 22.-23.4.2023 Lazová stovka 2023
146 PODHAJSKÝ Jan 1976 25 Bronzová 10.-12.11.2023 Loučení s turistickým rokem 2023
146 ŠIMA Milan 1983 25 Bronzová 2.-4.12.2022 Pražská stovka 2022
146 KVASNIČKOVÁ Eva 1977 25 Bronzová 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023
154 ORAVEC Matej 1996 24 - 9.-10.3.2024 Letecká stovka 2024
154 SVOBODA Tomáš 1968 24 - 12.-13.5.2023 Čavisovská stovka 2023
154 ERNSTOVÁ Marta 1978 24 - 26.-27.1.2019 Vokoberg 2019
154 CISÁR Peter 1979 24 - 21.-22.10.2016 Den cesty - podzim 2016
154 HONEGR Tomáš 1979 24 - 1.-3.12.2023 Pražská stovka 2023